Yatakhane Konteyner ile Pratik Çözümler

Yatakhane Konteyner ile Pratik Çözümler

Konteyner sistemleri monte edip sökülebilen yapılardır. Dayanıklı malzemeden üretilen, betona göre daha fonksiyonel özelliklere sahipistemlerdir. Ekonomik, pratik, hafif ve dayanıklı olmaları sebebiyle pek çok farklı alanda tercih edilmektedir.  Deprem bakımından riskli bölgelerde dayanıklılığından dolayı, iş alanının bir süre sonra değiştiği şantiye gibi yerlerde ise söküp takılması kolay olduğu için kullanılmaktadır. Fabrikada üretilen ürünün istenilen yere taşınması kolaydır. Kullanılacağı yerde kısa sürede monte edilebilir. Bu özellikleri ile birçok alanda tercih edilebilen yapıların kullanım alanlarının başında inşaat projeleri yer alıyor. İnşaat projeleri şantiyelerinde işçilerin ve teknik personelin barınma ihtiyacı için yemekhane konteyner, yatakhane konteyner gibi yapılar tercih ediliyor.

Yatakhane Konteyner Örnek Projeler

Yatakhane konteyner kullanıldığı yerde pratik çözüm sunar. İnşaat şantiyeleri, maden kamp alanları yoğunluklu olmak üzere devlet ve özel okullar, huzur evleri, sosyal tesisler, hastaneler ve askeri kışla gibi yerlerde kullanılır. Karmod yatakhane konteyner Türkiye ve Dünya’da en çok tercih edilenler arasındadır. Firmamızın ürettiği bu konteyner tipi ranza, soyunma dolapları ve yatağı, nevresim ve yastık ile dekore edilebilir. Isıtma ve soğutma sistemleri eklenerek konforlu bir alan oluşturulabilir. Sağlamlığa öncelik verilerek dekorasyonu tamamlanan ürünler kullanıma hazırdır. Adeta bir otel konseptine sahip olan konteyner yatakhane sayesinde personel yoğun çalışma sonrası en iyi şekilde dinlenebilir.  Kullanacak kişi sayısına göre tek katlı ya da çok katlı olarak üretimi yapılabilir. Çok sayıda kişi bir arada kalacağı zaman koğuş sistemine sahip bir ürün planlanır. Bu sayede tüm personelin kalmasına yetecek bir alan oluşturulabilir. Örneğin şantiyelerde mühendis ve işçilerin kalması için farklı bölümler bulunmaktadır. Bu gibi durumlar için standart planlara başvurulsa da isteğe göre yeni planlar da yapılabilir. Gizlilik ve rahatlık istenen durumlarda ise tekli otel odası konforunda yatakhane konteyneri yapılır. Yatakhane konteyner yapının betonarme yapılara göre artısı daha hafif olması ve daha kısa sürede anahtar teslimi yapılabilmesidir. Yatakhane konteyner sistemleri üretiminde kullanılan metaller ve kalın duvar yapısı sayesinde iyi bir ses izolasyonu sağlar. Yağmur ve kar suyu yapı içerisine sızmaz. Bu sayede zorlu hava koşullarında kullanılabilir. Yangına dayanıklıdır. Kullanılan ısı camlı pencereler odaların aynı ısıda kalmasını sağlayarak, ısı yalıtımına katkı sağlar. Zemin döşemelerinde kullanılan PVC döşemeler kolay temizleme imkânı sunar. Yatakhane konteyner diğer önemli artıları; özel dış kaplamaları ve uluslararası standartlarda oda bölmeleridir.

Kısa Sürede, Kolay Kurulum Sağlar!

Konforlu olması düşünülerek tasarlanan yatakhane konteyner, uluslararası standartlara uygun olarak üretilmiştir. Tasarımı tamamlanarak onay alan ürün, kısa sürede üretilerek kurulum aşamasına geçilebilir. Kurulum aşaması fabrikada ya da sahada gerçekleştirilebilir. Kullanıma hazır olan ürünler istenilen adrese teslim edilebilir. Herhangi bir sektör için üretilen konteyner, uluslararası standartlara sahip taşıma sistemimiz ile taşınır. İstenildiği zaman kolay bir şekilde yeri değiştirilebilir.

Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri olarak farklı alanlar için 2,4x6 ya da 3x7 ölçülerinde standart üretim sahip yatakhane konteyner ile özel ölçeklendirilebilen birleşimli yatakhane konteyner modeli üretmekteyiz.  Kişi güvenliğine öncelik vererek ürünlerimizi kaliteli malzemelerden imal etmekteyiz. Değişen iklim koşullarına, sıcağa ve soğuya dayanıklı ürünler yapmaktayız.  Dilerseniz yatakhaneye çatı opsiyonu ekleyebiliriz. Konteyner yatakhane birkaç kez sökülerek tekrar montaj edilebilir. Bu özelliği sayesinde bulunduğu yerden başka yerlere taşımak son derece kolaydır. Estetik görünüme sahip olması için dış ve iç dekorasyonda değişiklikler yapılabilir.

Karmod Prefabrik Yapı ve Teknolojileri olarak alanında tecrübeli kadromuzla hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz yıldan beri müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla hızla büyüdük. Sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde tatmin edici referanslara sahibiz. Üretimde modern teknolojilerle ilkel yöntemleri harmanlıyor, birinci kalite malzeme kullanıyoruz.

Konteyner Fiyatları

Yatakhane konteyner fiyatları, istenen özelliklere ve ebatlara göre farklılık göstermektedir. Oldukça ekonomik fiyatlara sahip olan ürünlerimiz bütçe dostudur. Ölçü ve isteklerinizi belirterek firmadan direkt olarak konteyner fiyatları alabilirsiniz. Bunun yanı sıra sahibinden konteyner fiyatlarını da inceleyebilirsiniz. Vermiş olduğumuz yatakhane konteyner fiyatları, teknik özelliklerle karşılaştırıldığında oldukça caziptir.  Konteynerin ana karkas yapısı, kapı ve pencere kalitesi, elektrik ve su tesisatı kalitelidir.

İsteklerinize en uygun yatakhane konteynerini web sitemize göz atarak bulabilirsiniz. Uygun fiyat, yüksek kalite seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Konteyner yatakhane hakkında daha fazla bilgi edinmek ve merak ettiklerinizi sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.