1+1 Prefabrik Ev

1+1 Prefabrik Ev

1+1 prefabrik ev 1 oda 1 salon ve 1 lavabodan oluşan 40m 2 başlayıp ideal 80m 2 üretimi yapılan en küçük prefabrik modüller bir yapı çeşididir.

Prefabrik evler arasında en çok tercih edilen kullanım alanı oldukça geniş olan tek katlı prefabrik ev,1+1 prefabrik ev'dir.1+1 prefabrik ev uzun ömürlü,şık tasarımı ve son derece konforlu olan bu evler, yazlık olarak kullanmak isteyenden,hasat zamanını tarlada geçirmek isteyenlere kadar çok çeşitli müşteri kitlesine hitap etmektedir.1+1 Prefabrik ev tek katlı olarak inşa edilmektedir.

1+1 prefabrik ev de balkon mevcut değildir.

Prefabrik ev 1+1 modelleri ölçüleri 40-65-70-85-120 m2 tek katlı prefabrik ev modelleri de bu tür ihtiyaçları karşılamak için oldukça uygun görülmektedir.

 

Betonarme yapılarda aranan özelliklerin hepsini 1+1 prefabrik ev'de bulabilmek mümkündür.Bu tarz prefabrik evlerin üretimi ve kurulumu yapılırken iklim şartları dikkate alındığı için hem sıcak hem de soğuk bölgelerde rahatlıkla barınmak amaçlı olarak kullanılabilmektedir.

Kısıtlı bütçesi olan kişiler ve, ev sahibi olmak isteyen herkese uygun çözümler sunan prefabrik evler birçok farklı alanda kullanılmaktadır.Dağ evi ya da bağ evi olarak kullanmak isteyenlerin tek katlı prefabrik ev veya 1+1 prefabrik ev çözümleri ile ihtiyaç duyduğu tek katlı prefabrik evlere kalkan prefabrik güvencesi ile sahip olabilmektedir.

Tek katlı prefabrik ev,isteğe göre farklı model ve renkte farklı en boy ebatları ile üretimi gerçeklestirilebilmektedir.

GALERİ
Teklif Formu

İletişim Formu

Size geri dönüş sağlayabilmemiz için lütfen iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak giriniz