Konteyner fiyatları

Konteyner fiyatları

avcılar konteyner

KARAOĞULLARI KONTEYNER VE PREFABRİK olarak stoklarımızda mevcut bulunan tüm konteynerleri ve prefabrik yapıları bünyemizde bulunan en iyi kalite arç-gereç ve en güzel işçilik kalitesi ile çerkezköy ve avcılar şubelerimizde üretmekteyiz.

karaoğulları konteyner sektöründe gelişen son teknolojiyi takip ederek uzman kadrosuyla modern konteyner tasarımıyla konteyner imalatlarına devam etmektedir.

konteyner ürünlerimiz standar boyutları 7 metre uzunluk 3 metre genişlik 7*3 21 metrekaredir fakat özel istek doğrultusunda her ebatta ve sayıda konteyner üretimleri yapmaktayız.

standart konteynerler şantiyelerde,üretim tesisilerinde,kamuda büro,barınma,depolama,acele yerleşim  ve daha farklı amaçlar ile tercih edilmektedir.

standart konteynerler yapılacak sahada düz bir zemine ihtiyaç vardır aksi taktirde düz bir zeminde terazide olmayan konteyner zamanla hasarlara maruz kalabilir.

konteyner evler kullanım amaçlarına bağlı olarak standart ölçüler haricinde değişik ölçülerde de üretilebilmektedir.1m den başlayıp 12 metreye kadar tek parça konteyner ve konteyner ev modelleri imal edebilmekteyiz.

konteyner fiyatları, istanbul konteyner,konteyner fiyatları istanbul,istanbul konteyner satanlar,istanbul konteynerci

konteyner fiyat,konteyner fiyatları tekirdağ,tekirdağ konteyner fiyatları,tekirdağ konteyner satanlar,tekirdağ konteynerci

konteyner fiyatları edirne,edirne konteyner fiyatları,edirne konteyner satanlar,konteynır fiyatları,edirne konteynerci

kırklareli konteyner fiyatları ,kırklareli konteyner satanlar,kırklareli konteyner,kırklareli konteynerci,konteyner fiyatları kırklareli

çanakkale konteyner,çanakkale konteyner satanlar,çanakkale konteynerci,çanakkale konteyner ev,çanakkale konteyner fiyatları

çanakkale konteyner ev fiyatları, konteyner fiyatları çanakkale