Konteyner ev fiyatları 2022

Konteyner ev fiyatları 2022

KARAOĞULLARI KONTEYNER VE PREFABRİK olarak stoklarımızda mevcut bulunan tüm konteynerleri ve prefabrik yapıları bünyemizde bulunan en iyi kalite arç-gereç ve en güzel işçilik kalitesi ile çerkezköy ve avcılar şubelerimizde üretmekteyiz.

karaoğulları konteyner sektöründe gelişen son teknolojiyi takip ederek uzman kadrosuyla modern konteyner tasarımıyla konteyner imalatlarına devam etmektedir.

konteyner ürünlerimiz standar boyutları 7 metre uzunluk 3 metre genişlik 7*3=21 metrekaredir fakat özel istek doğrultusunda her ebatta ve sayıda konteyner üretimleri yapmaktayız.

standart konteynerler şantiyelerde,üretim tesisilerinde,kamuda büro,barınma,depolama,acele yerleşim  ve daha farklı amaçlar ile tercih edilmektedir.

standart konteynerler yapılacak sahada düz bir zemine ihtiyaç vardır aksi taktirde düz bir zeminde terazide olmayan konteyner zamanla hasarlara maruz kalabilir.

konteyner evler kullanım amaçlarına bağlı olarak standart ölçüler haricinde değişik ölçülerde de üretilebilmektedir.1m den başlayıp 12 metreye kadar tek parça konteyner ve konteyner ev modelleri imal edebilmekteyiz.

konteyner ev fiyatları

konteyner ev fiyatları 2021

konteyner ev fiyatları 2022

konteyner ev fiyatları 2023

konteyner ev fiyatları 2024

istanbul konteyner ev fiyatları

konteyner ev fiyat 2022

konteyner ev fiyat 

konteyner ev 

istanbul konteyner ev

kırklareli konteyner ev

ankara konteyner ev

edirne konteyner ev 

çatalca konteyner ev

çanakkale konteyner ev

tekirdağ konteyner ev

2. el konteyner ev fiyatları