istanbul kiralık konteyner

istanbul kiralık konteyner

Kiralik Konteyner, İkinci El Konteyner

Firmamız her türlü Kiralik Konteyner Hizmeti Sunmaktadır.

İnşaat sektöründe çalışan işçilerin büyük bir çoğunluğu sırf bu alanda çalışarak ekmek parası kazanmak için ülkemizde ikamet etmektedir. Çoğunlukla da kalacak mekan ve ev konusunda sıkıntı çeken bu çalışanlar için inşaat sektörlerinde kullanılmak üzere üretilen Kiralık konteyner uygulaması çok fazla beğeni toplamış olan en güzel uygulamalardan biridir. Bu konteynerler sayesinde işçiler paydos verdikten sonra ev gibi buralara çekilerek dinlenme imkanı bulabilmektedirler.

Konfor olarak düşünüldüğünde bir ev kadar büyük olmayacağı için çok da rahat olduğu söylenemez fakat her ihtiyacınıza karşılık olarak yanıt alabileceğiniz ve soğuk kış aylarında bile başınızı sokup başında ısınabileceğiniz sobanın bulunduğu bunun yanında da banyo ve tuvalet gibi ihtiyaçlarının da karşılanabilmesi için düzenlenmiş olan bu Kiralık konteyner uygulaması her inşaat firmasında bulunmaktadır.

Kiralık Konteyner

Maliyet olarak da çok fazla masrafa sebep olmayan hatta bunun yanında sizden de ekstra masraf istenmemektedir. Her zaman için inşaat sahibi ile anlaşmalı olarak çalışan bu konteynerleri kiralayan ve hatta yerine göre de satış yapan firmalar bulunmaktadır. Dışındaki maddenin sac kaplama olması sebebiyle de her an dış etkenlere karşı da koruma altında olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

İç yüzey ve tavanları için de PVC kaplama kullanan firmalar bu üretimleri özel olarak sadece belli alanlarda kullanılması için gerçekleştirildiğini de belirtmektedir. Sadece kiralamak istediğinizi bildirmeniz yeterli, hemen kamyon yardımıyla getirerek kurulumunu gerçekleştirmektedirler.

1950’li yıllarda ABD Silahlı Kuvvetleri önemli bir adım attı ve çelik konteynerların standardizasyonunu yayınladı. 1970’lerde ISO standartlarının yayınlanmasıyla beraber çelik konteyner pazarında büyük sıçrama yaşandı.

Konteynerlar önceleri yüklerin güvenli taşınmasını sağlamak için üretilmiş olsalar da, bugün birçok farklı amaca hizmet etmek için tasarlanan konteynerları bulmak mümkün. Piyasanın gitgide büyümesiyle beraber, kullanıcılar, her boyut ve tasarımda bulunması mümkün, konteyner yapılara daha fazla ilgi duyuyorlar. Pazarın bu canlılığı, sektörün sadece kendisini değil, özel tasarım konteynerlarla farklı sektörlerin gelişimine de katlı sağlıyor. Bu kadar verimli bir pazarda, hem de çelik konteynerların dayanıklı ve uzun yıllar kullanabilir olmaları sayesinde, 2. El konteyner alımında da hareketlilik görünüyor.

2. EL KONTEYNER ALIMININ AVANTAJLARI

  • Konteynerlar yapı olarak sağlam ve dayanıklıdırlar. ISO 6364 standartlarına uygun olarak üretilmeleri zorunludur. Uzun süreli ve çoğunlukla ağır işler için üretilmişlerdir. Bu yönüyle, ikinci el bir konteyner, kullanıcısı için uzun yıllar verimli olabilecektir.
  • 2. El konteyner kiralamak için oldukça gelişmiş bir piyasa mevcuttur. Özellikle konteynerların kullanım alanlarının genişlemesi, 2. El konteyner alımının piyasasını da geliştirmiştir.
  • 2. El konteyner kiralamak için her boyut, renk ve modelde ürün bulunabilir. Ürün yelpazesinin genişliği içinde bütçe kontrolü yapmak ve ekonomik alışverişler gerçekleştirmek mümkündür.

2. El konteyner alımı yapılabilecek konteyner ürünlerinin yelpazesi içinde, birçok farklı ürün mevcut.

  • Ofis konteynerları, kullanıcıların özel ihtiyaçlarına göre şekillenen konteyner yapıları sunmaktadır. Isı ve ses yalıtımı yapılan konteyner yapılarda sessiz ve sıcak bir çalışma ortamı sağlanabilir. Personel ve departman ihtiyacının büyüklüğüne göre konteyner yapının genişlik özellikleri belirlenebilir. kiralık konteyner ofis konteynerlarının canlı bir pazarı vardır.
  • Konut konteynerları, kullanıcılarına, isterlerse şehrin dışında, kendi kendine yetebilen konut özellikleri sunmaktadır. İsterlerse şehirlere yakın yerlerde, kişisel ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş lüks ve görselliği güzel bir yuva elde edebilirler. Her geçen gün konteyner konutları tercih eden kişi sayısının artması, 2. El konteyner alımında hareketli bir pazarı ortaya çıkartmaktadır. Pazarın canlılığı, kullanıcılarına uygun fiyatlara 2. El konteyner alma imkanı sağlamaktadır.
  • Soğutuculu konteynerlar, gıda ürünlerinin taze muhafaza edilmesini sağlayarak başta gıda sektörü olmak üzere, kişisel kullanıcıların da çeşitlenen ihtiyaçlarına cevap verme imkanı sağlamaktadır. Gıda ürünlerinin uzak mesafelerde taşınması konusunda önemli bir yer edinen soğutuculu konteynerlar, gıda ürünlerinin kurumsal ve kişisel stoklarda saklanmalarına da yardımcı olmaktadır. Çoğunlukla ithal ürünler olarak gelen soğutuculu konteynerların döviz kuruna bağlı liste fiyatları kullanıcıların 2. El konteyner alımını tercih etmelerine neden olmaktadır.
  • Raflı konteynerlar, çeşitli ürünlerin muhafazası ve sergilenmesi için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Büyük mağazaların geniş yelpazedeki ürünlerinin stoklarda korunumunda ve müşteriye sunulan sergilerinde yer alabilmektedirler. Özel güvenlikli raflı konteynerlar, tehlikeli maddelerin dış etmenlerle temasını engelleyerek, laboratuarlarda, kimyasal atık ünitelerinde, fabrikada ve sanayinin çeşitli kollarında ihtiyaçlara cevap vermektedirler. İşlevsel özellikleri, 2. El konteyner alımında önemli yer tutmaktadır.
  • Bazı özel tasarım konteyner ürünleri, yapıya yerleştirilmiş tank sayesinde sıvı ürünlerin taşınmasında büyük kolaylık sağlamaktadır. Basit ve sağlam yapıları nedeniyle 2. El konteyner alımında hareketlilik sağlarlar.

Konteynerların kullanım alanları arttıkça, 2. El konteyner alımına yönelen kullanıcı sayısı da artmaktadır. Uygun fiyatları ile sağlam, sürdürülebilir ve taşınabilir yapıları sayesinde konteyner piyasası daha büyük gelişim gösterirken, 2. El konteyner alımında da daha fazla kullanıcı gündelik yaşam ihtiyaçlarına cevap verecek ürünlere ulaşabilmektedir.

Kiralama amaçlı olan Kiralık Konteyner taşıma hizmetinde lojistik adına çığır açan yüksek kapasiteli ürünler olmaktadır. konteyner uzunlukları oldukça kullanışlı olan lojistik yapılacak olan ürünlerde yerleşim sorunu yaşatmayan ürünler belirli ücretler karşılığında kiralanır. Konteynerler uluslararası alanda hizmet veren yüksek kapasiteli yurt içi ve yurt dışı siparişlerinde tüm ihtiyaçları karşılamaya yönelik olan oldukça ergonomik ve kullanımı kolay zor olmayan ayrıca yerleşkesinde problem olmayan ürünlerdir.

Tüm işletmelere yönelik her sektöre uygun olan tüketici istekleri doğrultusunda kaliteli olan özel üretimlerde imalatı yapılmış Kiralık Konteyner hizmetleri kullanıcılara sunulur. Okullara, sağlık birimlerine, hastanelere, ofislere, işletmelere, kamp alanlarına, sivil toplum kuruluşlarında olan yük taşımacılığında şantiyelere, mesleki kurum kuruluşlara, üretim yapan fabrikalara, araç taşımacılığında, klima üretilen fabrikalarda yurt dışı lojistik işlemlerinde kullanılır. Ayrıca güvenlik ve tedbir alınması nihai gerektiren tüm kurum ve kuruluşlara yönelik araba sektöründe olan firmalara garajlarına ideal konteyner kiralama sistemleri olmaktadır. Tüm konteyner tipler de amaçlarına uygun standart taşıyan ve asla kanserojen madde içermeyen ham madde kalitesi oldukça güçlü ve dış yüzeyleri ağırlığa dayanıklı olan kapasitede temin edilmesi oldukça mümkündür. Ayrıca tüm konteynerler askeri kurum gibi daha birçok alanda her teknolojiye ayak uyduran düzende çalışacak kadar tüm çeşitlere uygulanan ürünlerdir.

Kiralama yapılan konteyner sisteminde taban kaideleri güçlü olan taşımasında problem olmadan sorunsuz nakliye amacıyla oluşturulan mevsim şartlarına dayanıklı kiralanan bu ürünler oldukça kolay kullanım sağlar. Kiralanmasında problem olmayan ilgili ürünlerde renk değişimli olan ve güzel görünümlü ürünleri temin etmek oldukça kolaydır. Sağlam ve yüksek kaidesi tabanlı cephe ürün yelpazesi geniş olacak derecede ürünleri bulmak kaçınılmaz durumdur. Yük taşımasında geniş ve çeşitlikleri olan teknik tasarımları ve gerekli kuralları içinde barındıran oldukça kullanışlı olan kiralık ürünler olmaktadır. Konteyner her müşteri ihtiyaçlarını karşılayan gelişen teknolojiyi takip ederek yerleşim açısında kolay olan ürün gamı olmaktadır. Ülkemizde Kiralık Konteyner müşteri hizmet anlayışını yaşatmak için tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına özel ebatlarda en kullanışlı ürünleri kiralamak adına birden fazla çeşit karşımıza çıkmaktadır.